O nás

Firma FLOSMAN a.s. se zabývá velkoobchodní činností, nákupem, prodejem a rozvozem potravin. Hlavní činností je zajištění dodávek do sítě Flop a na nezávislý trh jižních, západních , středních Čech a celé Vysočiny.

O nás

O nás

FLOSMAN společnost s ručením omezením je česká firma, která se zabývá maloobchodním a velkoobchodním prodejem potravin a drogerie.

Pod společnost FLOSMAN s.r.o. patří tři velkoobchodní sklady. Centrální sklad v Mladé Vožici a distribuční sklady v Pelhřimově a v Příbrami. Tyto sklady rozváží zboží do prodejen na rozsáhlém území sahajícím od západních, jižních a středních Čech až k jižní Moravě.

Velkoobchody patří mezi významné dodavatele potravinářského, drogistického a gastronomického sortimentu, nejen do sítě Flop Top, ale i do prodejen Flop a Potraviny CZ.

Maloobchodní síť prodejen Flop Top je skupina prodejen, které patří společnosti       FLOSMAN s.r.o. Tato síť více než 70 prodejen nabízejí vyšší standard kvality prodeje potravin a jsou nadstavbou rozsáhlé sítě různorodých prodejen Flop.

Mezi priority firmy patří spolupráce s místními regionálními výrobci a dodavateli, neustálé rozšiřování sortimentu, důraz na kvalitu a dobrou cenu zboží.

 

Historie firmy

Společnost FLOSMAN založili Marcela a Pavel Flosmanovi v roce 1999. Firma plynule navázala na podnikání pana Flosmana, započaté v roce 1991. P. Flosman nejprve zaměřil svou činnost na budování velkoobchodu s potravinářským zbožím a od roku 1995 začal budovat i vlastní síť maloobchodních prodejen.

V roce 2016 vznikl řetězec Flop Top.

V roce 2021 firma oslavila 30 let na trhu.

Rok 2021 byl přelomový také proto, že 100 % akcií firmy FLOSMAN koupila maďarská investiční společnost Oriens.

 

 

Informace

Registr smluv – základní informace
ke stažení zde

Metodický pokyn