Dobrý výběr

Firma FLOSMAN a.s. se zabývá velkoobchodní činností, nákupem, prodejem a rozvozem potravin. Hlavní činností je zajištění dodávek do sítě Flop a na nezávislý trh jižních, západních , středních Čech a celé Vysočiny.

Dobrý výběr

Dobrý výběr

Vybíráme pro Vás kvalitní produkty za dostupné ceny a zařazujeme je pod vlastní značku Dobrý výběr. Mezi tyto výrobky patří například Skořicové čtverečky nebo Kakaové kuličky, které naše děti tolik zbožňují (a my také:-), džem „méně sladký“ Meruňka a Jahoda nebo Kakaové sušenky s kokosem. Velké oblibě se těší lahodný Kečup jemný, semolinové těstoviny Excellent a Spaghetti či bezvaječné tříbarevné těstoviny Tricolore. Za vyzkoušení rozhodně stojí i sterilovaná zelenina nebo naše Brambůrky s příchutí soli. Pod značkou Dobrý výběr najdete, kromě potravinářského zboží, i zboží drogistické – konkrétně řadu hygienických potřeb Papilio nebo sadu čistících prostředků Sapido.

Sortiment značky Dobrý výběr neustále rozšiřujeme a zaměřujeme se na to nejlepší a cenově nejzajímavější zboží od českých výrobců. Nemusíte tak ztrácet čas s hledáním nejvýhodnější ceny a kvality – se značkou Dobrý výběr nakoupíte vždy výhodně…