Kontakt

Firma FLOSMAN a.s. se zabývá velkoobchodní činností, nákupem, prodejem a rozvozem potravin. Hlavní činností je zajištění dodávek do sítě Flop a na nezávislý trh jižních, západních , středních Čech a celé Vysočiny.

Kontakt

FLOSMAN a.s.
Chýnovská 1917/9, 390 02 Tábor
IČO: 25188445, DIČ: CZ25188445
B 973 vedená u Krajského soudu v Českých Budějovicích
Den zápisu: 01.02.1999

Firemní kontakty

Telefonní ústředna: 381 791 311 | Fax: 381 791 310 | info@flosman.cz

Předseda představenstva
Pavel Flosman | Telefon na sekretariát: 381 791 315 | pavel@flosman.cz


Výkonný ředitel
Michal Andrle | Telefon: +381 791 318 | andrle@flosman.cz


IT ředitel
Ing. Petr Flosman | petr@flosman.cz


Obchodní ředitel
Michal Gajdošík | gajdosik@flosman.cz


Personální ředitel
Lenka Andrlová | Telefon: 381 791 316 | andrlova@flosman.cz


Ekonomický ředitel
ing. Jana Topičová | Telefon: 381 791 314 | topicova@flosman.cz


Ředitel velkoobchodních skladů
Jiří Bauer | Telefon: 602 443 304 | bauer@flosman.cz


Ředitel maloobchodů
Martin Šteflíček | Telefon: 602 435 211 | steflicek@flosman.cz


Ředitel společnosti FLOP Jih spol. s r.o.
Ing. Pavel Cimbůrek | cimburek@flopjih.cz


Marketingové oddělení
Ing. Marcela Nesnídalová | Telefon: 602 443 306 | nesnidalova@flosman.cz


Podnikový právník
Mgr. Štěpánka Neuschlová | Telefon: 606 650 313 | neuschlova@flosman.cz


Seznam obchodních zástupců

Baťalová Simona | telefon: 724 634 310 | batalova@flosman.cz


Vaňková Monika | telefon: 724 634 303 | vankova@flosman.cz


Kostrounová Zuzana | telefon: 724 634 302 | kostrounova@flosman.cz


Jechová Ivana | telefon: 730 819 140 | jechova@flosman.cz


Votoupalová Eva | telefon: 606 148 785 | votoupalova@flosman.cz


Kubín Miroslav | telefon: 724 634 317 | kubin@flosman.cz


Ondráková Marcela | telefon: 724 634 313 | ondrakova@flosman.cz


Tlačbabová Lenka | telefon: 724 634 318 | tlacbabova@flosman.cz


Přibyl Václav | telefon: 724 634 312 | pribyl@flosman.cz


Vacek Ludva | telefon: 607 526 907 | vacek@flosman.cz


Tvaroh Jiri | telefon: 724 634 307 | tvaroh@flosman.cz


Tvarohová Ludmila | telefon: 724 634 305 | tvarohova@flosman.cz


Machoňová Jana | telefon: 724 634 304 | machonova@flosman.cz


Bc. Petr Kačírek | telefon: 724 634 300 | kacirek@flosman.cz